Říjen 2010

Iveta byla hostem včerejšího natáčení pořadu Nikdo není dokonalý

30. října 2010 v 14:07
...
Iveta Bartošová byla pozvaná jako host na natáčení pořadu Jiřího Krampola Nikdo není dokonalý.Po boku Ivety budou jako hosti také Jarek Šimek,Sagvan Tofi a Ivo Šmoldas.Iveta také zazpívá svůj velký hit Heja Heja.


Iveta vzkazuje fanouškům

26. října 2010 v 16:15 Vystoupení

...


,,Naživo zazpívám 29 písniček.Budu létat nad podiem,hrát stínové divadlo a mí fanoušci kromě duetu s Jarkem Šimkem ,,S Tebou Se Neloučím,,uslyší poprve od smrti Petra Sepešiho ,,Knoflíky Lásky,,.Doteď jsem je bez Petra nebyla schopná zpívat.
Připomínám že první koncer bude v Ostravě-Zábřehu v KD Akord od 19:00 hodin.Vstupenky si můžete zarezervovat boď přes email na produkce@ivetabartosova.eu nebo zde Rezervace Kulturní dům Akord(Iveta Bartošová).Cena vstupenek je od 199,- do 269,-.Na místě proběhne také autogramiáda a prodej nového CD Děkuju Vám, Andělové.


Jakou roli hraje Jarek Šimek u Ivety?

24. října 2010 v 23:43 Media


Až, Až, Až

24. října 2010 v 23:14
Povelkém úspěchu písně Heja Heja,Děkuju Vám, Andělové a S tebou se neločím přišla Iveta s novou peckou pod názvem Až, Až, Až.Je to opravdu povedené.A co na písničku říkate vy?


Když Iveta zpívá-Ostrava 4.11.2010

22. října 2010 v 20:38 Vystoupení
...Jak již víme Iveta Bartošová se chystá na šňůru pod názvem ,,Když Iveta zpívá,,.První zastávkou by měla být 4.11.2010 KD Akord v Ostravě-Zábřehu od 19:00 hodin.Vstupenky si můžete zarezervovat boď přes email na produkce@ivetabartosova.eu nebo zde Rezervace Kulturní dům Akord(Iveta Bartošová).Cena vstupenek je od 199,- do 269,-.Na místě proběhne také autogramiáda a prodej nového CD Děkuju Vám, Andělové.

Iveta je šťastná

21. října 2010 v 20:40
Iveta se poslední dobou opravdu nezastaví.Křest nového alba Děkuju Vám, Andělové,koncerty,vystoupení,rozvod a cvičení.Iveta vypadá opravdu skvěle a jde vidět že na sobě opravdu dře.Poslední dobou začala také nový sport a to box.Jak jde vidět Ivetka je v jednom kole.Můj názor je ten že je krásnější a lepší čím dál víc.Klobouk dolů.


Iveta má nového kamaráda

20. října 2010 v 22:29
...

Bartošová si začala se svým fyzioterapeutem, který stál po jejím boku už při rozvodovém řízení u soudu. Novináři si ho spletli s bodyguardem, ale chyba lávky! "Petr je můj úžasný kamarád. Stará se o mě po duševní i zdravotní stránce. Sestavuje mi jídelníček, cvičíme spolu, meditujeme, provádí mi masáže, kterými mi stimuluje energii v těle a taky mě chrání," rozplývala se Bartošová. Že by mezi nimi však bylo víc než přátelství, popřela. Ještě v den rozvodu ji však novináři načapali, jak si Petra vede do své vily v Uhříněvsi.

Chatování s Ivetou na AhaOnline.cz

20. října 2010 v 16:44 | www.ahaonline.cz
...

Se kterou českou nebo slovenskou zpěvačkou by jste ráda nahrála duet?
Chystám duet s Věrou Bílou.Bude romsky zpívaná píseň.

Bude koncert v kroměříži, posílá produkce@ivetabartosova.eu podpiskarty?
Kroměříž je v jednání, musíte jen na termín vydržet :-). A o podpisové karty si napište na adresu produkce. Podepíšu Vám ji samozřejmě osobně.

Ahojky Ivetko chci se zeptat zda zase někdy do budoucna neuvažuješ o tmavých vlasech.
Uvažuju,ale ještě nevím kdy.

Ahoj Iveta, pozdravujem Ta z BA. Keby tu budes mat nejaky koncert? Vystupenie? Tesim sa na Teba.
Těšit se můžete 16. prosince na můj vánoční koncert v Istropolisu. Já už se na něj také těším.

Koncerty Ivety Bartošové

20. října 2010 v 11:36 Vystoupení
...

Na Ticket Art se již zveřejnil první koncert který Iveta začne v Rokycanech.Koncerty samozdřejmě budou přibívat.V Rokycanech vystoupí 9.11.2010 v 19:00 hodin a lístek si můžete obědnat již teď na této adrese IVETA KONCERTY 2010.

Chat s Ivetou na ahaonline.cz

20. října 2010 v 11:29
...

Iveta Bartošová bude dnes od 14:00 Chatovat s čtenáři deníku AHA na www.ahaonline.cz.Pokud máte tedy nějaké otázky,nebo by jste chtěli vyjádřit Ivetě podporu tak ji to napište.

Karel Gott stojí za Ivetou

20. října 2010 v 11:26
...

Zpěvačka Iveta Bartošová (44) se dočkala zastání a opory od toho nejvyššího z branže, mistra Karla Gotta (71). Všichni od Ivety dávají ruce pryč, ale zlatý slavík by Ivetu od všeho zlého ochránil!Napsal BLESK.CZ"Mně se zdá, že se Iveta cítí šťastně, alespoň na mě tak působí a to je pro mě důležité. Kdyby jí někdo ubližoval, tak bych se samozřejmě hned ozval," řekl Blesk.cz Karel Gott s tím, že kdyby Iveta cokoliv potřebovala, vždy u něj najde oporu.

Knoflíky Lásky

19. října 2010 v 23:44 Diskografie
...
Knoflíky Lásky (1985)

1.Knoflíky lásky
2.My to zvládnem
3.Červenám
4.Zázrak se může stát
5.Snad jednou najdou průvodce
6.Zítra zavolám zase
7.Den jak má být
8.Zdovolením
9.Snad nám to výjde
10.Pohledy z prázdnin
11.Ani náhodou
12.Já to tušil hned
13.Něco za něco

Bonusy
14.Slůvka
15.Den kdy nejsem s ní
16.Červená řeka
17.Pátá
18.Oh baby,baby
19.Šťastlivec(To nevadí)
20.Den je krásnýMoje maličkost

19. října 2010 v 18:00
Dlouho jsem přemýšlel jak něco málo o sobě napsat.A proč?Aby jste věděli kdo to zde provozuje.

Jméno: Denis Balcar
Webmister: Denis Balcar
Narození: 1.3.1991, Ostrava
Kořeny: Maďarské
Koníčky: Skládání textů písniček,zpěv
Hudba: Pop
Idol: Iveta Bartošová,Alicia Keys,Maminka
Sen: Stát se populárním zpěvákem

...již od malinka jsem skládal písničky,zpíval a tancoval.Muzika je můj život.Vím že to není lehké v dnešní době prosadit sám sebe jako dobrého zpěváka.Vystudoval jsem střední školu společného stravování obor ,,Kuchař,,.Tato profese ale není moje gusto jak jsem si poslední dobou všimnul.Opravdu můj život je zpěv.Rodinna mě sice moc nepodporuje a nevěří mi až na maminku která mějedinná podporovala a chválila.Proto se snažím jít za svým cílem ale zatím nemám tolik možností.

MŮJ NÁZOR NA IVETKU...

...Ivetka je pro mě velmi podobna osudem mé maminky.Ivetka je velmi talentovaná Česká ikona popmusic.Každý v životě měl v překážky a každý jsme je řešyli po svém.Ivetka se z toho dostala a pro mě je teď krásnější a lepší než dřív.Pro mě je opravdu velkou ctí mít o ní stránku a psát.Ivetka je pro mě Paní zpěvačka a na to že je to ženská toho zvládla mnoho.Klobouk dolů.Když jsem si šimnul že si mě přidal její hudební manažer Jarek rozklepaly se mi kolena protože si toho nesmírně vážím.


Český slavík 2010 Mattoni

19. října 2010 v 16:40
...

Hlasujte pro Ivetku Bartošovou v Českém slavíku Mattoni 2010.

Máte dvě možnosti jak hlasovat a to:

SMS ve tvaru - SLAVICE 9 BARTOSOVA IVETA
Na číslo - 900 06 06

Nebo přes internet:


Jak jsme si mohli všimnout Ivetka se opravdu snaží a opravdu se ji to daří.Natočila nový videoklip k nové písni Děkuju Vám, Andělové,cvičí,zpívá a vystupuje.Je konečně rozvedená a šťastná.Já Ivetce pošlu co nejvíc SMS.A co vy?Budete hlasovat?

Iveta a její tým....

19. října 2010 v 13:47 Iveta
...Milan Charouz - Manažer

Martin Wolf - Road Manažer

Lucka Volfová - Network Manažer

Andrea Ježková - PB Manažer

Lenka Horylová - Production Manažer

Jarek Šimek - Hudební Producent

Kontakty:

martin@ivetabartosova.eu

lucka@ivetabartosova.eu

andrea@ivetabartosova.eu

lenka@ivetabartosova.eu